badanie i diagnoza włosów

 urządzenie o nazwie Trychoskop używany podczas  badania włosów to najlepsza jakość obrazowania spośród wszystkich dostępnych urządzeń dedykowanych do wideodermatoskopii oraz trichoskopii. Precyzyjny i wyraźny obraz daje fenomenalne możliwości diagnostyczne i stanowi fundament trafnej diagnozy

ZABIEGI TRYCHOLOGICZNE KTÓRE WYKONUJEMY

* TRYCHOSKOWPOWE BADANIE DIAGNOSTYCZNE WŁOSÓW I SKÓRY GŁOWY*PRĄDY GALWANICZNE*KARBOKSYTERAPIA*MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA*MEZOTERAPIA IGŁOWA

ciesz się mocnymi włosami!
 badanie trychologiczne w diagnostyce włosa


Problem
wypadania włosów dotyczy zarówno mężczyzn jak i kobiet. Na problemy także mogą być narażone dzieci w różnym wieku. Z pomocą przychodzi nam dziedzina zwana Trychologią .Wiadomo ,że włosy i skóra są barometrem zmian zachodzących w organiźmie. Zarówno włosy jak i skóra są wizytówką naszego zdrowia i samopoczucia. Każdy dąży do utrzymania ich w jak najlepszym stanie.Badanie trychologiczne kamerą pozwala zdiagnozować strukturę włosów, problemy skóry głowy ,stan  włosa, grubość, ocenę higieny okołomieszkowej ,jakość łodygi włosaDzięki wykorzystaniu systemu Hair Polarizer diagnoza włosa i skóry głowy jest w stu procentach trafiona  i sprecyzowana.
Tym samym jesteśmy w stanie wprowadzić jak najbardziej skuteczną i najlepszą terapię.

terapia gabinetowa na problemy związane z włosami

po zdiagnozowaniu problemu skupiamy się na dobraniu odpowiedniej terapii uwzględniając przyczyny osłabienia cebulek włosowych, stanu łodygi włosów, wypadania i łysienia.
zabiegi które oferujemy to między innymi karboksyterapia, mezoterapia, prądy galwaniczne
Długość terapii dobierana jest indywidualnie do problemu skóry głowy i włosów. Na całościową sukcesywność terapii trychologicznej wpływa również terapia domowa która jest nieodzowną częścią powodzenia terapii trychologicznej.

CZY WŁOSY SĄ W STANIE SIĘ WZMOCNIĆ PO KURACJI TRYCHOLOGICZNEJ?
Wiele problemów z jakimi spotykamy się w obrębie skóry głowy i włosów wynikają przede wszystkim z naszego postępowania i z naszych działań. Postęp cywilizacji, choroby ,stres ,niektóre leki, niezdrowy tryb życia ,niewłaściwa pielęgnacja lub niedobory minerałów w naszym  organiźmie przyczynia się do zmian w obrębie skóry i włosów. Postęp cywilizacji niesie ze sobą nie tylko innowacyjne i i ułatwiające życie rozwiązania ale także zanieczyszczenia ,przetworzoną żywność mnóstwo bodźców z którymi nasz organizm musi sobie poradzić. Dlatego warto kompleksowo podejść do problemu i potraktować zabiegi w gabinecie trychologicznym jako kurację długotrwałą i złożoną oraz świadomie podjąć decyzję o stosowaniu się zaleceń i zabiegów które z pewnością po diagnostyce i zabiegach które czasem trwają kilka lub kilkanaście miesięcy przyniosą zamierzony efekt.