terapia co 2 najbezpieczniejszy gaz w medycynie
odmładzanie, usuwanie cellulitu, redukcja tkanki tłuszczowej


Szukasz skutecznych terapii odmładzających ,chciałbyś zatrzymać czas i starzenie się organizmu ,cierpisz na przewlekłe bóle lub borykasz się z łuszczycą? 
Mamy dla Ciebie dawkę cudownego gazu CO2

Karboksyterapia – leczenie dwutlenkiem węgla, zwanym ze względu na swoje dobroczynne działanie „cudownym gazem”  – doskonałe efekty, bez działań niepożądanych – stało się prawdziwym przełomem w dermatologii i medycynie estetycznej.Ten cudowny gaz działa przeciwbólowo, przeciwstarzeniowo,regeneracyjnie i leczniczo na nasz organizm.

Karboksyterapia to przełom w medycynie estetycznej, zabieg ten znajduje bardzo szerokie zastosowanie, ma udowodnione działanie w wielu wskazaniach np. likwidacja cieni pod oczami, wypadanie włosów, leczenie cellulitu, niwelowanie blizn, zamykanie naczynek na ciele i wiele innych.

Medyczny gaz CO2 jest alternatywą do zabiegów medycyny estetycznej .Dobre wyniki uzyskuje się w niwelowaniu obrzęków wokół oczu, uniesieniu opadających powiek i eliminacji zmarszczek. Krótki zabieg trwający około 15 minut można wykonywać przez cały rok .Bezpieczny medyczny laparoskopowy gaz CO2 podawany jest przez odpowiednio przeszkoloną osobę cieniutką igłą .Nasze urządzenie dostosowuje parametry do danego obszaru skóry ,podając podgrzewany do odpowiedniej temperatury medyczny dwutlenek węgla.

Jakie są wskazania do zabiegu karboksyterapi?


 Karboksyterapia ma bardzo szerokie zastosowanie, a liczne badania potwierdziły jej skuteczność w wielu obszarach. To doskonała metoda do terapii twarzy i ciała.


Wskazania do zabiegu karboksyterapii to:
cienie i obrzęki pod oczami
• wypadanie włosów
cellulit
• lokalnie nagromadzona tkanka tłuszczowa (np. podbródek, brzuch - „oponka”, bryczesy)
rozstępy
• wiotka skóra (np. ramiona, twarz, szyja, dekolt)
• profilaktyka anti-age

 rozszerzone naczynka na twarzy i nogach

leczenie łuszczycy

ból stawów


Dlaczego karboksyterapia jest tak skuteczną metodą?


Iniekcyjne, kontrolowane podanie medycznego dwutlenku węgla działa dwufazowo – biochemicznie i mechanicznie.

Działanie biochemiczne bazuje na zjawisku opisanym już ponad 100 lat temu przez duńskiego fizjologa, Christiana Bohra. Odpowiada ono za silne rozszerzenie naczyń, zwiększenie przepływu krwi i wzrost stężenia tlenu w obszarze zabiegowym. Proces ten powoduje powstawanie nowych naczyń krwionośnych oraz udrożnienie zwężonych naczyń krwionośnych. To te zjawiska prowadzą do intensywnego dotlenienia obszaru zabiegowego, dopływu substancji odżywczych, usunięcia produktów przemiany materii w wyniku czego następuje regeneracja. Kontrolowane wywołanie stanu zapalnego prowadzi do stymulacji produkcji elastyny i kolagenu, co wydatnie wpływa na wygładzenie i ujędrnienie skóry oraz redukcję cieni pod oczami.

Efektem działania mechanicznego zabiegu jest rozbicie złogów tłuszczowych. Dwutlenek węgla podawany podczas zabiegu przekształca się w kwas węglowy, który uszkadza błony komórek tłuszczowych. Dochodzi wtedy do zjawiska lipolizy, czyli rozpadu tłuszczu. Karboksyterapia zwiększa również drenaż limfatyczny, co pozwala skutecznie niwelować worki pod oczami i wspomaga walkę z cellulitem.


Podsumowując, zabieg karboksyterapii wpływa na:
• rozszerzenie naczyń krwionośnych, co zwiększa przepływ krwi w obszarze zabiegowym
• przywrócenie lub pobudzenie mikrokrążenia wpływające na dotlenienie obszaru zabiegowego
• poprawę drenażu limfatycznego, przez co zmniejszony zostaje obrzęk i usuwane są toksyny z organizmu
• produkcję elastyny i kolagenu odpowiedzialnych za elastyczność i napięcie skóry

Karboksyterapia pomaga pozbyć się zmarszczek na twarzy,szyi,rewitalizuje skórę na dekoldzie oraz bezpiecznie likwiduje naczynka.


Czy zabieg karboksyterapii jest bezpieczny?

Zdecydowanie tak!  Karboksyterapia to bezpieczny zabieg wywodzący się z medycyny. Pełne bezpieczeństwo gwarantuje wykonywanie zabiegu przez wykwalifikowanego kosmetologa z doświadczeniem i używanie do niego wysokiej klasy urządzenia. Dwutlenek węgla występuje w organizmie naturalnie i to w znacznych ilościach, a podawany w trakcie zabiegu zostaje wydalany z organizmu jako produkt wymiany gazowej. Ilość podawanego w trakcie zabiegu dwutlenku węgla jest zbliżona do ilości gazu produkowanego w trakcie wysiłku fizycznego!

Dbając o bezpieczeństwo naszych Gości, podczas pierwszej wizyty zostaje przeprowadzony szczegółowy wywiad w celu wyeliminowania ewentualnych przeciwwskazań do tej metody.

Medyczny dwutlenek węgla używany podczas zabiegu jest certyfikowany, a wszystkie elementy, z których korzystamy są sterylne i jednorazowe.


Czy zabieg karboksyterapii pozostawia ślady na ciele?

Istnieje prawdopodobieństwo powstania drobnych lub większych siniaków czy wybroczyn w miejscu wkłucia, dlatego nie rekomendujemy tego zabiegu na przykład jako zabieg bankietowy.Nasze urządzenie najwyższej jakości z podwójnie podgrzewanym gazem medycznym dostosowuje parametry zabiegowe do indywidualnych potrzeb skóry.

zapraszamy na bezpłatną konsultację

zabiegi karboksyterapi cena od 100zł