LIPOLIZA INIEKCYJNA

SPOSÓB NA MIEJSCOWE NAGROMADZENIE TKANKI TŁUSZCZOWEJ modelowanie sylwetki

 

Dla kogo?

Czasami zdarza się, że  mimo starań tkanka tłuszczowa nie chce zniknąć w partiach na których najbardziej nam zależy. Pomimo iż przechodzimy na dietę ,ćwiczymy, dbamy o swoje ciało tkanka tłuszczowa jak była tak jest np. na brzuchu, udach, plecach, boczkach czy w innych miejscach naszego ciała. Owszem po regularnym uprawianiu  ćwiczeń  chudniemy ale nie wszędzie równo. Jeśli tak jest i u Ciebie to na ratunek przychodzi zabieg lipolizy iniekcyjnej środkami które rozpuszczą tkankę tłuszczową, usprawnią metabolizm tłuszczy.

Trzeba jednak pamiętać ,że jest to zabieg do miejscowego usuwania tłuszczu w ciele. Przy zabiegu podaje się określoną ilość produktu ,a zabiegi trzeba wykonywać w serii w zależności od rodzaju użytego preparatu. Ważną rzeczą przed zabiegiem jest wywiad z osobą poddającą się zabiegowi ponieważ istnieją przeciwwskazania do podania tych substancji.

Dlaczego?

Ponieważ w momencie gdy komórka tłuszczowa pęka pod wpływem danej substancji aktywnej   uwalniany jest tłuszcz rozpuszczony w procesie przemiany materii i wydalany z organizmu a wcześniej    filtrowany przez wątrobę. Dlatego to dodatkowa praca dla naszej wątroby ponieważ musi przefiltrować  tłuszcz z   codziennej diety plus tłuszcz który będzie uwalniał się po zabiegu .

Sam proces zabiegu jest stosunkowo krótki, lecz bezpośrednio po zabiegu dochodzi do kontrolowanego stanu zapalnego.

To właśnie substancje takie jak fosfatydylocholina powodują stan zapalny i tym samym rozpad komórek tłuszczowych. Proces taki trwa ok. 3 tygodni i w tym czasie nie można stosować żadnych leków przeciwzapalnych.

ALE…istnieje  możliwość wykonania zabiegu innymi preparatami które pozwolą pozbyć się niechcianego tłuszczu z danych partii ciała bez stanu zapalnego. Tu na pomoc przychodzi nam firma Guna z produktem Colagen MD Matrix. Produkty są nie tylko bezpieczne ale i też gwarantują  innowacyjne podejście do modelowania sylwetki.


Integer acam

komfort zabiegu gwarantowany

Collagen Medical Devices UMOŻLIWIAJĄ ZASTOSOWANIE LECZENIA NA POZIOMIE SKÓRY WŁAŚCIWEJ,TKANKI PODSKÓRNEJ I MIĘŚNI