Zabiegi odchudzające na ciało

Jak pozbyć się niechcianego tłuszczu  na brzuchu,udach,pośladkach czy podbródku?

co to jest liposukcja kawitacyjna?

bezpieczne i skuteczne modelowanie ciała

 
modelowanie sylwetki
ujędrnianie ciała
bezbolesne zabiegi

na czym polega liposukcja kawitacyjna?

to zabieg usuwający nadmiar tkanki tłuszczowej za pomocą ultradźwięków .W naszym urządzeniu ultradźwieki posiadają niską częstotliwość 38-42 kHz co ma znaczenie przy powstawaniu mikrobąbelków kawitacyjnych w warstwie tłuszczu.

skuteczność zabiegu kawitacji?

Kawitacja jest obecnie bardzo powszechną metodą odchudzania. Efekty po liposukcji kawitacyjnej można porównać do liposukcji chirurgicznej.Efekt zauważalny jest już po pierwszym zabiegu .Ilość tłuszczu zmniejszy się o 2-4cm,skóra będzie elastyczna i jędrna ,a po 2-4 zabiegach kondycja obszaru zabiegowego znacznie się poprawia.

Co potrafi kawitacja?

Metoda kawitacji ultradźwiękowej pozwala pozbyć się cellulitu i zredukować tkankę
tłuszczową, pomaga wyrównać teksturę skóry. Efektem liposukcji ultradźwiękowej jest
zmniejszenie lokalnych złogów tłuszczu na boczkach , fałdach brzucha i udach. Zabieg
kawitacji jest także wykorzystywany do korygowania defektów po liposukcji chirurgicznej.

Czy zabieg liposukcji ultradźwiękowej jest bolesny?

Warto w tym miejscu wspomnieć, że klasyczna liposukcja w dobie liposukcji ultradźwiękowej odeszła w zapomnienie. Nie należy mylić tych dwóch zabiegów, bowiem ten pierwszy dostarczał pacjentom pewnych doświadczeń bólowych, ponadto wymagał dłuższego czasu rekonwalescencji, co także stanowi o większej inwazyjności tego zabiegu. Obecnie powszechnie stosuje się liposukcję ultradźwiękową, która wyparła swoją poprzedniczkę właśnie dzięki temu, że nie wiąże się ona z bólem, co umożliwia niemalże natychmiastowy powrót pacjenta do normalnego życia. Proces gojenia po zabiegu przebiega bardzo sprawnie i sprzyja on wygładzeniu skóry oraz uzyskaniu przez nią pożądanej gładkości i jędrności.


zabiegi wykonujemy raz na 7-10dni 

seria zabiegów składa się z 4-6 zabiegów