FALE RADIOWE W KOSMETYCE

Przedstawiamy Państwu unowocześnione urządzenie do liftingu skóry ZEMITS KLAIN 2.0 DUAL

Urządzenie do liftingu skóry ZEMITS KLEIN RF należy do nowej generacji sprzętu do wzmacniania skóry. Technologia Klein RFDlaczego stosowanie 2 głowic w technologii Z Dual RF jest szczególnie skuteczne?

Technologia Z Dual RF pozwala na przeprowadzenie maksymalnie głębokiego zabiegu do rozległych partii. Zemits dodaje dwie głowice robocze do liftingu RF do 1 stylowej obudowy nie bez powodu: najpierw czterobiegunowa głowica wpływa na maksymalnie obszerne partie skóry właściwej, równomiernie podgrzewając skórę. Po tym bipolarna głowica docelowo wpływa na wybrane partie i pozwala na maksymalnie głębokie przenikanie.

1. Bipolarna głowica RF ma płaską powierzchnię i okrągłe elektrody, idealnie pasuje do zabiegów do stref wokół oczu i fałd nosowo-wargowych.

2. Multipolarna głowica RF również ma płaską powierzchnię, co pozwala na wykonywanie bezpiecznych i komfortowych zabiegów do ujędrniania skóry twarzy. Ta głowica świetnie pasuje do stref szyi, dekoltu, czoła i policzków.

Jak działa lifting RF?

Metoda polega na wpływie impulsów RF na komórki. Pod wpływem tych impulsów tkanki skóry są podgrzewane, co jest odbierane przez organizm jako sygnał do regeneracji komórek. W efekcie następuje pobudzenie produkcji nowych włókien kolagenowo-elastynowych. Skóra się odmładza drogą naturalną.

Pod wpływem energii radiofal skóra właściwa i warstwy podskórne ulegają podgrzaniu, co powoduje skurcz włókien kolagenu. Skurczone włókna liftingują skórę, skutkując natychmiastowym efektem. Pobudza się również metabolizm w fibroblastach i produkuje się nowe wytrwałe włókna kolagenow

Jakie partie można leczyć za pomocą Zemits Klein RF?

  • strefa wokół oczu
  • strefa podbródka
  • fałdy nosowo-wargowe
  • cała twarz
  • szyja
  • dekolt
odkryj przyjemność zabiegów liftingujących skórę