mezoterapia igłowa

terapia wielu problemów skóry

 
stymulacja
regeneracja
przebudowa
Naturalny kolagen dla Twojej skóry

wiemy jak zachować młodość

Każdy chce zatrzymać czas- teraz  to możliwe

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ MEZOTERAPIĘ IGŁOWĄ?

Do przebudowania skóry niezbędne jest wcześniejsze jej uszkodzenie,co znalazło zastosowanie właśnie w terapiach mezoterapi igłowej.*płytkie nakłuwanie od  0,2mm umożliwia preparatom leczniczym szybsze wniknięcie w głąb skóry.
*nakłucia głębokie od 1mm  wyzwalają kaskadę reakcji remodelingu tkanek stymulują tworzenie nowych nici kolagenu oraz wpływają na pogrubienie naskórka.*śródskórne iniekcje stymulują fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, poprawiając jakość macierzy  zewnątrzkomórkowej usprawniając mikrokrążenie w skórze właściwej i tkance podskórnej.

Na czym polega zabieg?

Zabieg polega na wstrzyknięciu odpowiedniego koktajlu w głąb skóry bardzo  cienką igłą które bez iniekcji nie miały by szansy przedostać się przez barierę skórno-naskórkową .W tej procedurze ważna jest substancja aktywna ale też efekt nakłucia igłą. Już samo nakłucie pobudza skórę do regeneracji
Przed zabiegiem skóra jest oczyszczona i znieczulona  odpowiednią maścią  na czas około pół godziny co daje komfort zabiegu zarówno osobie poddawanej mezoterapi igłowej jak i wykonującemu mezoterapię .Na komfort zabiegu wpływają także skład preparatu, znieczulenie dobrej jakości, techniki iniekcyjne, jakość strzykawek i igieł.Dla kogo mezoterapia?
Zabiegi mezoterapi igłowej są dla osób chcących poprawić jakość swojej skóry, zapobiec jej starzeniu, wypłycić zmarszczki,
pozbyć się przebarwień, blizn różnego pochodzenia, wyleczyć trądzik, a także wzmocnić cebulki włosowe. Mezoterapia igłowa to dobry sposób na leczenie rozstępów, poprawę jakości  skóry całego ciała .Nowoczesne preparaty dostępne na rynku są w stanie poradzić sobie z większością naszych problemów skórnych. Zabiegi cieszą się popularnością zarówno wśród mężczyzn jak i kobiet.Łączenie mezoterapi z innymi procedurami takimi jak np peelingi chemiczne przynoszą pełną satysfakcję po serii zabiegów.

Co jaki czas można wykonywać mezoterapię igłową?
Mezoterapię wykonuje się zazwyczaj w serii 2-6 zabiegów w odstępach 7-14 dni, jest to tzw. faza terapii uderzeniowej. Następnie przez 2-3 miesiące wykonuje się po jednymzabiegu w miesiącu, w celu regeneracji skóry. Do podtrzymania osiągniętych efektów wystarczy zazwyczaj jedenzabieg co 2 do 6 miesięcy.