bezoperacyjna korekta powiek górnych i dolnych

Zabiegi plazmą w Bydgoszczy
Bezoperacyjny lifting powiek górnych i dolnych
korekta powiek

co potrafi Plazma Purisma?

zacznijmy od tego co to właściwie jest za zjawisko plazmy?To czwarty stan skupienia materii który powstaje podczas podgrzania gazu do bardzo dużych temperatur. Cząsteczki tego gazu zostają naładowane elektrycznie i mają bardzo dużą gęstość cieplną którą możemy ukierunkować.
 Jakie  jest zastosowanie plazmy w kosmetyce?Poprzez zastosowanie łuku plazmowego który wytwarza -jej wykorzystanie w kosmetyce jest bardzo szerokie.
Plazmą możemy usunąć włókniaki, brodawki, kurzajki bez okresu rekonwalescencji ,bez krwawienia i powikłań.
Przydatna jest także w eliminowaniu zmarszczek na twarzy szyi dekolcie a także przy eliminacji blizn i rozstępów.
Szerokie zastosowanie znalazła w nieoperacyjnym liftingu powiek górnych i dolnych gdyż w precyzyjny i szybki sposób dochodzi do odseparowania naskórka i  obkurczenia skóry co w rzeczywistości skutkuje liftingiem danego obszaru.Jak przebiega zabieg z wykorzystaniem plazmy?
Ważną rzeczą jest wykluczenie przeciwskazań ,są one omawiane przed każdym zabiegiem .Do najważniejszych przeciwskazań należą:
choroby nowotworowe
zaburzenia metaboliczne
choroby układu nerwowego
choroby oczu
choroby psychosomatyczne
Zabieg z użyciem plazmy polega na wytworzeniu kontrolowanej wiązki plazmy pomiędzy skórą a  urządzeniem. Złotą igłą wykonuje się małe punkciki  w określonych okolicach zabiegowych .W każdym z tych punktów dochodzi do sublimacji naskórka bez uszkodzenia struktury skóry oraz otaczających go tkanek .Zabieg prowadzi do silnego napięcia skóry ,odparowania jego nadmiaru.
Gojenie trwa od 4do 7dni i polega na złuszczaniu powierzchownych strupków.Czy zabieg jest bezpieczny?
Pod uwagę należy wziąć przede wszystkim jakość urządzenia oraz precyzję i umiejętności zabiegowca.
Dobrze wykonany zabieg jest w pełni bezpieczny i efektywny.Emitowana przez urządzenie plazma jest koloru białego a nie niebieskiego co swiadczy o braku przepływu prądu w stronę pacjenta.
Zabieg plazmą wykonuje się zazwyczaj w znieczuleniu miejscowym.