Witaj na stronie szkoleń kosmetycznych Akademii Mesobelle

Jesteśmy  placówką szkoleniową,wpisaną jako  pozaszkolna forma edukacji
wpisaną do Rejestru Instytucji Szkoleniowych  RIS pod nr 2.04/00162/2020.
Nasza instytucja ma siedzibę w Bydgoszczy gdzie organizowane są szkolenia
 z zakresu kosmetyki kosmetologii podologii medycyny estetycznej stylizacji rzęs makijażu permanentnego
  Preferujemy indywidualny tryb nauczania  lub w małych 2-3 osobowych grupach ,
-także z dojazdem do naszych kursantów.
Zapewniamy Państwu wysokie kwalifikacje ,
możliwość rozwoju podczas dodatkowych  warsztatów, autorski program nauczania ,certyfikaty,materiały szkoleniowe
oraz szeroką tematykę szkoleń dobranych indywidualnie dla potrzeb kursantów.
Terminy szkoleń ustalamy personalnie wg Państwa potrzeb.
Szkolenia prowadzone są przez kadrę medyczną i kosmetyczną -w zależności od wybranego szkolenia
Organizujemy szkolenia dla lekarzy, kosmetologów, techników kosmetyki,pielęgniarek  oraz osób związanych z branżą beauty.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleń i do kontaktu z nami.

dr.Małgorzata Szotkowska

Lekarz stomatolog ,specjalista medycyny estetycznej i kosmetologii.Doświadczony trener i praktyk w zakresie implantacji nici m.in  nici NeWu . Od przeszło  10lat poszerza swoją wiedzę podczas szkoleń trenerskich  z zakresu modelowania i konturowania  twarzy kwasem hialuronowym ,oraz terapiach łączonych .  Autorskie techniki  dr Szotkowskiej -modelowania i rewitalizacji ust zyskały szereg zadowolonych  zwolenników.Jej wiedza i zaangażowanie podczas szkoleń sprawiają ,że kursanci z przyjemnością wracają pogłębić swoją wiedzę i umiejętności.

mgr.Monika Marglewska

Jej specjalizacją jest podologia a w szczególności oropodologia. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie w swojej branży.Jako wykładowca w tej dziedzinie zachęca swoich studentów do pogłębiania wiedzy w zakresie tak szybko rozwijającej się specjalizacji jaką jest podologia. Pod jej okiem  uczą się zarówno początkujący jak i  wykwalifikowani specjaliści którzy chcą poszerzyć swoje umiejętności .Autorka wielu artykułów i osoba z wielką życzliwością chętnie  przekazuje teorię i praktykę swoim kursantom na najwyższym poziomie .

Patrycja Małkowska

Szkoleniowiec linergistka i instruktor  stylizacji rzęs  oraz  pasjonatka medycyny estetycznej,obecnie  słuchaczka podyplomowej szkoły wyższej  na wydziale  Kosmetologia Nowoczesna i Estetyczna.Specjalizuje się w makijażu permanentnym brwi, stale pogłębiając swoją wiedzę na licznych szkoleniach związanych z estetyką i nowymi trendami w kosmetologi.

Beata Michalak

Założyciel Kosmetologii Estetycznej i Akademii Mesobelle.
Jako menager produktu kosmetycznego  i kosmetolog  łączy pasję do zabiegów nowoczesnej  kosmetologi klinicznej i zarządzania.Instruktor mezoterapii mikroigłowej i igłowej w swoich szkoleniach wykorzystuje nowoczesne terapie łączone przekazując swoim kursantom maksymalną wiedzę praktyczną i teoretyczną.Na bieżąco pogłębia wiedzę w zakresie kosmetologi bioestetycznej ,skupiając się na metodyce zabiegów związanych z indywidualnym podejściem do pacjenta.

WYŚLIJ ZAPYTANIE DOTYCZĄCE INTERESUJĄCEGO CIĘ SZKOLENIA

dofinansowania na z UP skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej

Kontakt z nami

 
Nasz adres

ul. Wyścigowa 7

Bydgoszcz

budynek Citonet II piętro

85-740